Batony Flapjack

Flapjack to brytyjski batonik z płatków owsianych, tradycyjna i słodka przekąska w UK. Idealnie wilgotne batoniki są robione na bazie płatków owsianych, masła i cukru ale można dowolnie urozmaicać przepis o dodatki typu orzechy, nasiona słonecznika czy dyni, żurawinę itp. Polecam z pyszną kawą lub...

Kontynuuj czytanie

  • Kliknięć: 186
Podziel się!

Cześć, witaj na moim blogu!

Na początku 2019 roku stuknęła mi magiczna trzydziestka, w związku z tym naszła mnie refleksja na temat przemijającego czasu i poczułam dużą potrzebę zmiany. Postanowiłam zbuntować się wobec swojego dotychczasowego życia i przestać postępować według społecznie ustalonych schematów. Zacząć żyć na własnych zasadach.

Jednym z powodów założenia bloga jest poczucie radości i spełnienia, które towarzyszy mi podczas pisania, inspirowania i czerpania inspiracji od innych.

Lubię doradzać i motywować ludzi. Uważam, że najlepszą motywacją i kierunkowskazem do sukcesu jest podjęcie małych kroków i systematyczne działanie. Jeśli znajdziesz tutaj dla siebie chociaż odrobinę motywacji i inspiracji lub wpadniesz po prostu poczytać ciekawe artykuły - będę przeszczęśliwa.

Miło mi Cię gościć!
Buntowniczka

dołącz do mojej społeczności