Jelita wiedzą lepiej!

    Jelita wiedzą lepiej! Jak zrewolucjonizować sposób odżywiania i zmienić od wewnątrz swoje ciało.  Ktoś mądry powiedział kiedyś, że jelita to nasz drugi mózg, potwierdzają to liczne badania. To co dzieje się w jelitach ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie, ale także samopoczucie...

Kontynuuj czytanie

  • Kliknięć: 276
Podziel się!

Cześć, witaj na moim blogu!

Na początku 2019 roku stuknęła mi magiczna trzydziestka, w związku z tym naszła mnie refleksja na temat przemijającego czasu i poczułam dużą potrzebę zmiany. Postanowiłam zbuntować się wobec swojego dotychczasowego życia i przestać postępować według społecznie ustalonych schematów. Zacząć żyć na własnych zasadach.

Jednym z powodów założenia bloga jest poczucie radości i spełnienia, które towarzyszy mi podczas pisania, inspirowania i czerpania inspiracji od innych.

Lubię doradzać i motywować ludzi. Uważam, że najlepszą motywacją i kierunkowskazem do sukcesu jest podjęcie małych kroków i systematyczne działanie. Jeśli znajdziesz tutaj dla siebie chociaż odrobinę motywacji i inspiracji lub wpadniesz po prostu poczytać ciekawe artykuły - będę przeszczęśliwa.

Miło mi Cię gościć!
Buntowniczka

dołącz do mojej społeczności