Granitowe Miasto

Poznajcie Aberdeen, miasto w pięknej Szkocji zbudowane w większości z granitu,czemu zawdzięcza nazwę Granitowego Miasta lub jak kto woli Silver City. Szarość budynków jest wizytówką miasta. czy korzystną? to zależy. Jedni je kochają, inni nienawidzą. Pierwsze wrażenie nie jest zbyt korzystne, wydaje...

Kontynuuj czytanie

  • Kliknięć: 360
Podziel się!

Cześć, witaj na moim blogu!

Na początku 2019 roku stuknęła mi magiczna trzydziestka, w związku z tym naszła mnie refleksja na temat przemijającego czasu i poczułam dużą potrzebę zmiany. Postanowiłam zbuntować się wobec swojego dotychczasowego życia i przestać postępować według społecznie ustalonych schematów. Zacząć żyć na własnych zasadach.

Jednym z powodów założenia bloga jest poczucie radości i spełnienia, które towarzyszy mi podczas pisania, inspirowania i czerpania inspiracji od innych.

Lubię doradzać i motywować ludzi. Uważam, że najlepszą motywacją i kierunkowskazem do sukcesu jest podjęcie małych kroków i systematyczne działanie. Jeśli znajdziesz tutaj dla siebie chociaż odrobinę motywacji i inspiracji lub wpadniesz po prostu poczytać ciekawe artykuły - będę przeszczęśliwa.

Miło mi Cię gościć!
Buntowniczka

dołącz do mojej społeczności